ОТП Банк удостоївся нагороди MasterCard за ефективні ко-бренд програми

 

Минулого тижня відбулася щорічна конференція MasterCard Day 2013 на тему MasterCard Innovation Lab. У конференції взяли участь провідні банки країни – партнери міжнародної платіжної системи MasterCard. Традиційно, в ході церемонії нагородження переможців у номінаціях були названі кращі фінустанови, що домоглися найбільш значних успіхів у певних напрямках в рамках співпраці з MasterCard за підсумками поточного року.

На даній церемонії ОТП Банк удостоївся нагороди MasterCard у номінації «За ефективні ко-бренд програми», що є логічним результатом цілеспрямованої діяльності банку щодо розширення та вдосконалення реалізованих партнерських програм.

«Український OTP Bank володіє низкою важливих переваг на ринку ко-бренд проектів: це і міжнародний досвід, оскільки в арсеналі фінансової групи OTP Group вже напрацьований успішний глобальний досвід ко-бренд проектів, і проактивний стратегічний підхід, і технологічна та операційна перевага. Наша модель вже успішно застосовується в рамках кількох проектів, наприклад, з Shell і МАУ, які користуються все більшою популярністю серед наших існуючих і нових клієнтів», - прокоментував перемогу в номінації Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, до одних з найбільших і успішних ко-бренд проектів у банківській сфері належать спільні програми ОТП Банку з авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) і мережею АЗС Shell, в рамках яких випускаються спеціальні ко-брендові платіжні картки. Так, власники ко-брендових карток «OTP Bank - МАУ» (на базі дебетових карток Standard MasterCard® та Gold MasterCard®) автоматично стають учасниками програми лояльності «Панорама Клуб» від МАУ, отримують можливість накопичувати милі і обмінювати їх на винагороди та привілеї, а також брати участь у спеціальних акціях з розіграшами призів і подарункових туристичних сертифікатів. Спільна картка від OTP Bank і Shell – це міжнародна платіжна картка World MasterCard®, яка дозволяє клієнту розраховуватися за паливо або товари на АЗС Shell, а також у торговельно-сервісній мережі, як в Україні, так і за кордоном, накопичувати бали і обмінювати їх на цінні подарунки.

Детальніше про переваги і характеристики ко-бренд карток ОТП Банку можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.


Опубліковано: 23 Вересня 2013