ОТП Банк профінансував групу компаній «Астарта» в обсязі 200 мільйонів гривень

 

АТ «ОТП Банк» уклав генеральну кредитну угоду з лідером цукрової галузі – агропромисловим холдингом «Астарта-Київ». Згідно з угодою банк відкриває кредитну лінію на загальну суму 200 мільйонів гривень з метою поповнення обігових коштів сільськогосподарських компаній холдингу. Термін кредитування вЂ’ 3 роки.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «агропромисловий комплекс України активно розвивається, і ми готові допомогти аграрним підприємствам продовжувати цю позитивну динаміку. Співробітництво з компаніями даного сектора є одним з найважливіших стратегічних напрямків діяльності ОТП Банку і ОТП Групи в цілому. За 8 місяців 2013 року ми вже підписали нових кредитних договорів для компаній АПК на суму понад 850 млн грн і до кінця року плануємо перетнути позначку 1 млрд грн за цим показником».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АСТАРТА ‒ вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, який з 1993 року працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва. Основна діяльність Агропромхолдингу полягає у вирощуванні буряку, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м’яса.

Опубліковано: 16 Вересня 2013