Розпочніть багатомильну подорож з карткою «OTP Bank — МАУ»!

 

З 1 вересня по 30 листопада 2013 року ОТП Банк проводить акцію для своїх клієнтів «Розпочніть багатомильну подорож!»

Всі держателі картки «OTP Bank — МАУ» та клієнти, які оформлять картку в період дії акції, та проведуть розрахунки карткою за будь-які товари або послуги на суму не менше 8000 гривень в період з 01 вересня по 30 листопада 2013 року, приймуть участь у розіграші корисних подарунків (дорожні портмоне для документів та дорожні валізи). Головний приз акції – сертифікат на переліт з МАУ на двох в обидва кінці*. Крім того, власники карток «OTP Bank — МАУ» гарантовано отримають особливі привілеї у готелях та ресторанах Хорватії, а тим клієнтам, які оформить картку в період дії акції, будуть нараховані додаткові 500 миль на рахунок «Панорама Клуб» МАУ**.

Розраховуватися карткою «OTP Bank — МАУ» можна як в Україні, так і за її межами.

Накопичені бонусні милі можна обміняти на авіаквитки-нагороди на рейси МАУ та авіакомпаній-партнерів, підвищення класу обслуговування (до бізнес-класу) на рейсах МАУ, знижки до 80% на авіаквитки МАУ, заміну дати вильоту без оплати збору тощо.

«Спільна платіжна картка «OTP Bank — МАУ» користується популярністю серед наших клієнтів, особливо тих, які часто подорожують або літають у відрядження. Для більшої зручності і впевненості наших клієнтів ОТП Банк пропонує можливість оформлення кредитної лінії до картки. Така кредитна лінія встановлюється безкоштовно і передбачає можливість користування кредитними коштами до 45 днів за пільговою відсотковою ставкою, щомісячний мінімальний платіж лише 5% від суми заборгованості, нарахування відсотків лише після використання кредитних коштів. Крім того, кредитна лінія є відновлюваною, що дозволяє клієнтам мати постійний доступ до грошових ресурсів, а отже – завжди почуватися впевнено», - окреслив додаткові переваги платіжної картки Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше про те, як оформити картку та накопичувати милі, можна дізнатися на сайті http://mau.otpbank.com.ua/ua/.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

*Сертифікат на переліт в економічному класі для двох в обидва кінці на всі власні регулярні рейси МАУ. Під подарунком мається на увазі придбання АТ «ОТП Банк». Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011 р.

**Милі нараховуються наступного місяця після першої торгової трансакції з карткового рахунку.


Опубліковано: 9 Вересня 2013