«ОТП Пенсія» ‒ лідер за прибутковістю!

 

За результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників фінансово – господарської діяльності, яке щорічно проводить Національний Бізнес-рейтинг, відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія» посів 1-е місце серед ТОП-25 недержавних пенсійних фондів України та Києва за показником «Прибутковість всіх активів», та отримав нагороду «Лідер Галузі 2012» у сфері Недержавного пенсійного забезпечення.

Національний Бізнес-рейтинг (НБР) було створено у 2002 році за ініціативи Торгово-промислової палати України та редакції міжнародного каталогу «Торгова-промислова Україна» з  метою надання достовірної інформації інвесторам, банкам, страховим компаніям та іншим зацікавленим сторонам щодо стану сучасної підприємницької діяльності в Україні.

Варто також відзначити, що за результатами діяльності в першому кварталі 2013 року, відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія» залишається лідером за сумою пенсійних внесків від фізичних осіб і продовжує активну роботу з юридичними та фізичними особами.

Дохідність фонду за перше півріччя 2013 року склала понад 6% на фоні зниження індексу UX (основний показник рівня цін українських акцій) на -9% (станом на 27.06.2013р.). Активи фонду з початку року збільшились на 1,7 млн грн до 18,02 млн грн в кінці червня.

За рахунок розміщення до 40% активів фонду в облігації та депозити, номіновані в іноземній валюті, середня дохідність портфеля активів фонду станом на кінець червня склала понад 12% річних. Валютні активи дозволяють захистити заощадження вкладників фонду від знецінення в умовах високого ризику девальвації національної валюти.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться вісім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.07.2013 р. складають 187,1 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектами емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: http://www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія НКЦБФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 9 Вересня 2013