Стабільні фінансові результати OTP Group у 1 півріччі 2013 року

 

Скоригований чистий прибуток OTP Group у 1 півріччі 2013 року склав 93,1 млрд форинтів, продемонструвавши 15% підвищення у річному обчисленні. При цьому бухгалтерський прибуток групи склав 51,8 форинтів з урахуванням значних податкові відрахувань (підвищений банківський податок – 29,2 млрд форинтів, врахований в 1-му кварталі, і обов'язковий внесок на покриття дефіциту бюджету Угорщини – 13,2 млрд форинтів, врахований у 2-му кварталі).

Загальний кредитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, зменшився на 1% у річному обчисленні, але залишався на тому ж рівні порівняно з першим кварталом поточного року. Банк продовжував активну діяльність щодо поліпшення якості корпоративного кредитного портфеля, обсяг якого залишався практично незмінним. Портфель роздрібних кредитів продемонстрував активний ріст. Депозитний портфель OTP Group збільшився на 6% порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Показники достатності капіталу банків групи значно перевищують нормативні вимоги, прийняті в країнах присутності компаній, що свідчить про стабільний стан OTP Group. Станом на кінець червня 2013 року, коефіцієнт достатності капіталу (CAR) OTP Group за МСФЗ збільшився до 20,2%. Коефіцієнт достатності капіталу першого рівня (Tier1) досяг 16,3%, показник базового капіталу першого рівня (Core Tier1) також збільшився до 15,3%.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 19 Серпня 2013