Туристичне літо продовжується з кредитною карткою Visa від OTP Bank

 

АТ «ОТП Банк» пропонує клієнтам взяти участь у акції «Відпочивайте з кредитною карткою Visa від ОТП Банку». За умовами акції, всі клієнти, які у період з 19 серпня по 31 жовтня 2013 року оформлять кредитну картку Visa в ОТП Банку і здійснять за кордоном не менше п‘яти трансакцій з карткою на суму не менше п‘яти доларів США кожна, зможуть взяти участь у розіграші 10 000 грн!

Розіграш буде проводитися після завершення акційного періоду серед всіх клієнтів, що виконали умови акції, шляхом випадкового вибору з допомогою спеціального програмного забезпечення. Детальніше про умови акції можна дізнатися, зателефонувавши до Довідкового центру ОТП Банку за телефоном 044 490 05 26 (телефон у Києві.)

«Окрім привабливого акційного призу, кредитна картка Visa забезпечує клієнтам низку істотних переваг: кредитний ліміт - до 100 000 гривень, пільговий період користування коштами без відсотків – до 55 днів, безкоштовне користування карткою і безпечні розрахунки по всьому світу. З кредитною карткою Visa від ОТП Банку наш клієнт завжди є платоспроможним і впевненим у собі», - відзначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Крім того, в ОТП Банку можна легко, швидко і зручно придбати тури в безвізові країни (Туреччина, Єгипет тощо) за вигідною спеціальною ціною – за власний кошт чи у кредит. При цьому, на вибір клієнта, може бути виданий як кредит готівкою, так і кредитна картка з відповідним лімітом, за спрощеною процедурою. Співробітники ОТП Банку готові проконсультувати клієнтів щодо доступних турів, вартості та інших умов.

Тож, завітайте до найближчого відділення АТ «ОТП Банк», оформіть кредитну картку Visa від ОТП Банку, скористайтеся шансом виграти 10 000 грн – і нехай Ваше літо триває!

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.


Опубліковано: 19 Серпня 2013