Додатковий плюс грошових переказів від OTP Bank

 

В ОТП Банку діє зручний і налагоджений функціонал грошових переказів за допомогою різних систем, що дозволяє клієнтам пересилати і отримувати гроші легко, швидко і надійно. До послуг клієнтів пропонуються відправлення та виплата переказів у гривні, доларах США і євро. Чотири системи грошових переказів, які пропонує ОТП Банк, є найбільш затребуваними в Україні та надають нашим клієнтам можливість оптимального вибору.

Так, за допомогою систем грошових переказів Western Union, MoneyGram, Contact і Leader, у клієнтів ОТП Банку є можливість швидких грошових переказів по всьому світу та по Україні. За кілька хвилин після відправлення грошовий переказ стає доступним для отримання адресатом у будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування клієнтів. Також ОТП Банк пропонує своїм клієнтам послуги адресних переказів за допомогою систем Contact і Leader, які потребують трохи більше часу на доставку (від години до доби), але мають перевагу адресної видачі коштів (тобто відправник чітко вказує адресу отримання переказу).

Додатковим приємним плюсом до переваг переказів з ОТП Банком є спеціальний подарунок-сувенір. Його зможуть гарантовано отримати всі клієнти, які здійснять грошовий переказ в ОТП Банку в період з 19 серпня по 30 вересня 2013 року, відразу після проведення операції.

Нагадаємо, відповідно до Постанови Правління Національного банку України №496, без відкриття поточного рахунку клієнти можуть відправляти до 15 000 грн. на день і отримувати до 150 000 грн. на місяць. Детальніше про послугу грошових переказів в ОТП Банку можна дізнатися на сайті.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.


Опубліковано: 16 Серпня 2013