ОТП Банк змінив голосове меню! Тепер користуватися послугами банку стало ще легше та зручніше!

 

ОТП Банк зробив ще один крок назустріч існуючим та майбутнім клієнтам, раціонально змінивши голосове меню Довідкового центру.

Тепер у Довідковому центрі ОТП Банку клієнтам стало легко дізнатись про стан кредиту та щомісячний платіж, просто вказавши з телефону номер кредитного договору та номер паспорту. Аналогічно можна зручно дізнаватися про умови кредитування, отримання кредитної картки та депозитні програми.

Звертаємо увагу користувачів системою дистанційного банкінгу OTPdirekt, що інформація щодо користування системою тепер доступна під цифрою «5» голосового меню.

«Найголовнішим для нас завжди є оперативне вирішення потреб клієнтів з найвищою якістю обслуговування. Сьогодення диктує інші правила гри у такому швидкому темпі життя. Ми підтримуємо клієнтів у їхньому постійному розвитку та бажанні отримувати необхідне «тут і зараз». Оновлене голосове меню дозволяє краще задовольняти потреби клієнтів, економити їх час та полегшувати доступ до інформації. Саме тому основною метою для нас стало покращення якості обслуговування клієнтів, що телефонують до Довідкового центру ОТП Банку. Рівень доступності до співробітника банку для клієнта збільшився до 97%, тобто ще більше клієнтів обслуговуються у найкоротший час – до 20 секунд», - підсумувала Олександра Сокольська, Начальник управління з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Для зручності наводимо перелік пунктів оновленого голосового меню:

«1» - Блокування картки, баланс на картці, інформація з кредиту
«2» - Кредити готівкою
«3» - Кредитні картки
«4» - Депозитні програми
«5» - Послуга OTPdirekt
«6» - Курси валют

Отже, якщо у вас кредит готівкою, кредит на товар або послугу, набирайте +38 044 490 05 00 та, користуючись голосовими підказками, натискайте «1» та «3».

У найближчому майбутньому планується автоматизувати й інші банківські послуги, тож слідкуйте за новинами ОТП Банку!

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 13 Серпня 2013
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×