ОТП Банк пропонує новий продукт для корпоративних клієнтів «Форвардний контракт»

 

ОТП Банк розробив новий продукт «Форвардний контракт» для корпоративних клієнтів, які проводять операції за зовнішньоекономічними контрактами. «Форвардний контракт» – це угода між Клієнтом та Банком, яка засвідчує зобов'язання сторін щодо продажу або купівлі, конвертації іноземної валюти за фіксованим курсом у визначений день у майбутньому. Форвардні операції здійснюються з такими валютами: UAH, USD, EUR, CHF.

«Форвардний контракт» як сучасний інструмент хеджування ризиків допоможе клієнтам банку зменшити вплив коливань курсів валют у термін до одного року та планувати грошові потоки, пов’язані з виконанням валютно-обмінних операцій у майбутньому», - коментує Владислав Анісімов, начальник Управління казначейства та фінансових установ АТ «ОТП Банк».

«Ми розуміємо, наскільки важливо прогнозувати витрати підприємства за зовнішньоекономічними контрактами у сьогоднішній економічній ситуації. Новий продукт дозволить клієнтам максимально чітко спрогнозувати витрати та знизити ризики, пов’язані з валюто-обмінними операціями на валютному ринку. Клієнт, який оформить дану послугу, матиме виключне право на придбання валюти за встановленим в угоді курсом у певний день в майбутньому, незалежно від діючого на день здійснення операції курсу банку», - зазначила Ольга Байцар, начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 26 Липня 2013