«ОТП Класичний» в числі лідерів за дохідністю

 

За підсумками 6 місяців діяльності у 2013 році інвестиційний фонд грошового ринку «ОТП Класичний» займає 3 місце в рейтингу дохідності Investfunds з результатом 8.67% (17.34% річних) в категорії відкритих фондів.

«Отримання дохідності фондами грошового ринку, які дозволяють розміщувати кошти на період від 1 дня, більше ніж депозитні ставки на період 6-12 місяців, є досить рідкісним явищем. Високі результати фонду були досягнуті завдяки стратегії, спрямованої на максимізацію дохідності за рахунок придбання активів у період суттєвого підвищення ставок у вересні-листопаді 2012 року, а також фіксації прибутку за облігаціями внутрішньої державної позики», - коментує Генеральний директор ТОВ «КУА «ОТП Капітал», Григорій Овчаренко.

Використання аналогічного підходу дозволило отримати дохідність по новому інвестиційному фонду «ОТП Облігаційний» у розмірі 9.25% за період 4 місяці з березня по червень включно. Стратегія даного фонду спрямована на отримання прибутковості вище річних депозитних ставок.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться вісім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 27.06.2013 р. складають 182,2 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектами емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: http://www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія НКЦБФР АД №075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 15 Липня 2013