Звершився період дії акційної пропозиції «Вклад Подвійний +»

 

Вклад «Подвійний +», який об'єднав властивості класичного депозиту та інвестиційного фонду, стає все більш популярним продуктом серед клієнтів ОТП Банку. За результатами розміщення, термін дії якого закінчився 15 червня 2013 року, було залучено понад 10 млн. гривень, що вдвічі перевищує показник залучення в ході запуску в 2012 році. Умови акційного вкладу передбачали підвищену відсоткову ставку за строковим депозитом 20,5% річних і можливість отримання додаткового доходу від інвестицій в інструменти грошового ринку.

Група ОТП є єдиною фінансовою установою, яка запропонувала «гібридний» продукт на українському ринку. «Успішний досвід наших угорських колег дозволив нам розробити і реалізувати цікавий і перспективний інструмент для наших клієнтів», - коментує Генеральний директор КУА «ОТП Капітал» Григорій Овчаренко. Отриманий результат є свідченням інтересу клієнтів до інструментів фондового ринку та підтвердженням правильності обраної стратегії адаптації фінансових продуктів до потреб клієнтів в існуючих умовах української економіки.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ«ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.05.2013 р. складають 182,3 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектами емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 19 Червня 2013