ОТП Банк відкрив кредитну лінію для Інтерпайп Україна

 

У квітні 2013 року АТ «ОТП Банк» та ТОВ «Інтерпайп Україна» домовились про надання підприємству фінансування у вигляді кредитної лінії на поповнення обігових коштів у обсязі 10 млн. дол. США.

«Нам надзвичайно приємно продовжити багаторічну співпрацю з компанією Інтерпайп, яка характеризується не тільки бездоганною репутацією на ринку, але й інноваційним підходом до виробництва. Запуск заводу «Інтерпайп сталь» повинен стати прикладом для інших виробників як з точки зору обсягу інвестицій, так і рівня сучасних технологій, впроваджених на підприємстві. Ми, у свою чергу, продовжуємо забезпечувати кредитним ресурсом економіку України, фінансуючи коротко- та середньострокові потреби надійних позичальників», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

«Компанія ІНТЕРПАЙП активно розвивається: відкрито інноваційний завод ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ, впроваджуються масштабні технологічні зміни на інших промислових активах. Зміцнення партнерських відносин з такою великою фінансовою структурою, як ОТП Банк, дозволить нам не тільки покращити якість кредитного портфеля ІНТЕРПАЙП, а й допоможе  створити надійну платформу для реалізації стратегії розвитку компанії», - відзначив Владислав Шульга, Директор з фінансів та економіки ТОВ «Інтерпайп Менеджмент».

ІНТЕРПАЙП – міжнародна вертикально-інтегрована трубно-колісна компанія, яка входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб та є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. Продукція компанії постачається більше ніж у 80 країн через мережу торговельних офісів, які розміщені на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У 2012 році на підприємствах компанії вироблено понад 1,2 млн. тон трубної та колісної продукції.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 18 Травня 2013