Визначено володаря головного призу від OTP Bank у рамках акції «Депозит 24/7»

 

Визначено володаря головного призу в рамках акції «Розраховуйтесь карткою «Депозит 24/7» та виграйте подорож!». Так, за результатами акції, щасливим власником туристичного сертифіката на 10 000 грн став Афанасьєв Іван Володимирович. Розіграш проводився методом випадкового відбору за допомогою спеціального програмного забезпечення.Нагадаємо, що в період з 24 січня по 31 березня цього року ОТП Банк проводив акцію «Розраховуйтесь карткою «Депозит 24/7» та виграйте подорож!». У рамках акції кожен держатель депозитної картки «Депозит 24/7» міг виграти цінні призи: чотири сертифікати мережі КОСМО на 500 грн і головний приз – туристичний сертифікат на 10 000 грн.

Ми вітаємо переможця та бажаємо здійснити яскраву і незабутню подорож, для більшої зручності та комфорту якої слугуватиме депозитна картка від OTP Bank.

У карті «Депозит 24/7» об'єднані кращі властивості двох банківських продуктів - депозиту і платіжної карти, забезпечивши її власникам високий дохід на залишок на рахунку і цілодобовий доступ до коштів. Детальніше ознайомитися з перевагами та умовами депозитної картки «Депозит 24/7», а також заповнити он-лайн форму для її отримання, можна на сайті ОТП Банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 24 Квітня 2013