Інноваційний структурований продукт від ОТП Капітал

 

15 квітня 2013, компанія ОТП Капітал спільно з ОТП Банком розпочали продаж через мережу відділень банку акційного вкладу «Подвійний +», у якому об'єднані властивості класичного депозиту та інвестиційного фонду.

Подібні вклади не новинка на заході і давно стали більш вигідною альтернативою класичним депозитам для розміщення вільних коштів. На сьогодні гібридні депозити представлені у всіх країнах ЄС. Наприклад, в Угорщині перший гібридний депозит з'явився ще 11 років тому, і з тих пір користується попитом серед вкладників банків.

Спираючись на позитивний досвід європейських фінансових продуктів, компанія ОТП Капітал, єдина в Україні, поєднала два фінансові інструменти – банківський депозит та інвестиційний фонд. У вкладників банків з'явилась чудова можливість поєднати надійність банківських депозитів і прибутковість цінних паперів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

Вклад «Подвійний +» є успішним продовженням першого гібридного продукту «Подвійний», який був запущений компанією «ОТП Капітал» у 2012 р. За результатами розміщення вкладу, клієнти отримали прибуток за депозитом 22% річних і дохід від діяльності фонду в розмірі 18,6%, що на 5% вище середньої прибутковості за банківськими депозитами в 2012 році.

Детальніше ознайомитися з інформацією про вклад «Подвійний +» можна у відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua, або звернувшись до Довідкового центру за телефонами: 0 800 300 0 50 (дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні), 044 490 0 500 (телефон у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться вісім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.03.2013 р. складають 179,7 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія НКЦБФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 23 Квітня 2013