ОТП Банк надав фінансування м'ясокомбінату «Ювілейний» у розмірі 27 мільйонів гривень

 

АТ «ОТП Банк» та ТОВ м'ясокомбінат «Ювілейний» уклали угоду про надання компанії фінансування на загальну суму 27 мільйонів гривень. Залучені ресурси будуть спрямовані на поповнення обігових коштів.

«Дана кредитна лінія є продовженням плідної співпраці АТ «ОТП Банк» та нашого м'ясокомбінату. Умови, на яких «Ювілейний» працює з банком, дозволяють підприємству динамічно розвиватися та щорічно збільшувати обсяги виробленої продукції», - повідомив Ярослав Карелко, Генеральний директор ТОВ м'ясокомбінат «Ювілейний».

«Ми готові збільшувати обсяги фінансування на привабливих умовах для підприємств із бездоганною діловою репутацією. Особлива увага приділяється харчовій промисловості та агропромисловому комплексу в цілому. Збільшення кредитного ліміту м'ясокомбінату «Ювілейний» вЂ’ додаткове підтвердження цього», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Товариство з обмеженою відповідальністю м'ясокомбінат «Ювілейний» займає провідні позиції в Україні за виробництвом ковбаси та м'ясопродуктів під торговими марками «Ювілейний», «Самобранка» і «Тавро». Виробництво м'ясокомбінату побудовано за принципом замкнутого технологічного циклу. Філії м'ясокомбінату відкриті в містах Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Донецьк та Одеса.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 29 Березня 2013
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×