ОТП Банк збільшив ліміт кредитної лінії для Українського лізингового фонду до 100 млн грн

 

АТ «ОТП Банк» та ТОВ «Український лізинговий фонд» досягли домовленості про збільшення діючого ліміту кредитної лінії на поповнення обігових коштів до 100 млн грн. Угода передбачає можливість вибірки траншів терміном до 3,5 років та зобов'язання банку з видачі коштів.

«Слід підкреслити, що АТ «ОТП Банк» не тільки в повному обсязі виконував зобов'язання за договором у період дефіциту ліквідності на ринку протягом 2012 року, але також готовий збільшувати обсяги фінансування на прийнятних умовах, створюючи цим сприятливі умови для розвитку бізнесу в Україні», - зазначив Директор ТОВ «Український лізинговий фонд» Кшиштоф Флорчак.

«Ми продовжуємо нарощувати обсяги фінансування для стійких підприємств різних галузей із позитивною кредитною репутацією, і лізингові компанії не стали винятком. Розширення співпраці з ТОВ «Український лізинговий фонд» є ще одним підтвердженням цього. При цьому, враховуючи скорочення активності, до повного виходу багатьох учасників ринку банківських послуг, ми готові забезпечити потреби компаній у додатковому фінансуванні. Наші плани з нарощування кредитного портфеля в цьому році дуже амбітні», - прокоментувала Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один із найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 14 Березня 2013