Фонд «ОТП Облігаційний» визнаний таким, що відбувся

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку 27 лютого 2013 року визнала відкритий пайовий інвестиційний фонд «ОТП Облігаційний» КУА «ОТП Капітал» таким, що відповідає законодавчим вимогам щодо мінімального обсягу активів інститутів спільного інвестування. З 05.03.2013р. фонд «ОТП Облігаційний» приймає заявки на купівлю та продаж сертифікатів фонду.

Європейський досвід універсальної фінансової групи OTP Group дозволяє розширити можливості заощадження і примноження коштів шляхом пошуку за забезпечення для інвесторів найкращих пропозицій на ринку депозитів.

«ОТП Облігаційний» вЂ’ це фонд відкритого типу, диверсифікованого виду, який дозволяє отримати більш високий рівень прибутковості порівняно з банківськими депозитами при високій надійності і без обмеження терміну виведення коштів.

Згідно з інвестиційною стратегією «ОТП Облігаційний», активи фонду розміщуються тільки в інструментах грошового ринку – грошових коштах, розміщених на банківських депозитах з підвищеною ставкою, а також державних і банківських облігаціях.

Очікувана дохідність складає 20% річних, незалежно від періоду розміщення коштів. Фонд рекомендується використовувати як альтернативу строковим депозитам строком на 3 і 6 місяців.

Детальніше про фонд на сайті КУА «ОТП Капітал».

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ«ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться вісім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 28.02.2013 становлять 181,75 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: http://www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія НКЦБФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал»».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 11 Березня 2013