Нові переваги синергії ко-брендової карти Shell-OTP Bank

 

З 1-го березня в OTP Bank стартує акція для власників спільної платіжної картки Shell - ОTP Bank, в рамках якої учасники зможуть скористатися низкою додаткових переваг унікального ко-брендового продукту і взяти участь у розіграші головного призу – подорожі на всесвітній чемпіонат «Формула-1» у Монако.

Так, до існуючих можливостей картки MasterCard класу WORLD, що випускається ОТП Банком в рамках спільного проекту з компанією «Шелл» в Україні (мережа АЗС Shell), передбачено додаткові вигідні умови і подарунки. Зокрема, розраховуючись карткою Shell - ОTP Bank у період з 01.03.2013 по 31.05.2013, власники картки зможуть гарантовано отримати 10 літрів пального, додаткові 1000 SMART-балів відразу після активації картки, а також у період з 01.03.2013 по 31.12.2013 – можливість виграти головний приз - подорож на Гран-прі Формули-1 у Монако. Крім того, картка забезпечує вагомі фінансові переваги – можливість оформити кредитний ліміт до 60 000 грн і отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок коштів на картковому рахунку.

«Ми постійно розширюємо спектр переваг і можливостей спільної платіжної картки Shell - ОTP Bank, оскільки цей проект має для нас особливе значення. По-перше, він засвідчує нашу клієнтоорієнтованість – адже ми надаємо спеціальний вигідний платіжний інструмент для конкретної категорії клієнтів – користувачів мережі АЗС Shell. По-друге, ми, як соціально відповідальна установа, пишаємося співпрацею з міжнародною енергетичною компанією, яка у своїй діяльності послідовно дотримується принципів сталого енергозберігаючого розвитку і охорони навколишнього середовища, пропонуючи своїм клієнтам інноваційні види пального найвищої якості», - зазначив Володимир Мудрий, член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш докладно з можливостями картки Shell-OTP Bank, а також умовами її оформлення можна ознайомитися на сайті АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 22 Лютого 2013