ОТП Банк поповнив лінійку спеціальних страхових пропозицій програмами Страхової компанії «УНІКА»

 

Керуючись своєю незмінною місією – пропонувати своїм клієнтам кращі сервіси на вигідніших умовах, АТ «ОТП Банк» якісно поповнив перелік пропонованих страхових продуктів за рахунок спеціальних програм від Страхової компанії «УНІКА». Відтепер клієнти банку можуть швидко і зручно оформити будь-який пакет страхового покриття на більш вигідних умовах.

Таким чином, клієнти зможуть скористатися високоякісним сервісом від провідної страхової компанії України,  що входить до складу UNIQA Group Austria. Адже до послуг користувачів – розвинена всеукраїнська мережа, висококваліфіковані співробітники, власний асистанс та цілодобовий Контакт-центр. Страхова компанія «УНІКА» завжди виконує свої зобов'язання перед клієнтами, забезпечуючи врегулювання страхових випадків сумлінно і в найкоротші терміни, що підтверджується лідируючими позиціями в Національному клубі страхової виплати.

«Співробітництво зі Страховою компанією «УНІКА» слугує для нас ще одним щаблем у реалізації нашої місії – стати фінансовим партнером №1 для наших клієнтів. Адже ми прагнемо до того, щоб наші клієнти, завітавши до відділення банку, могли отримати якнайповніший пакет банківських та небанківських продуктів і сервісів на вигідних умовах у простому і зручному режимі. Умовно кажучи, один візит до банку – і низка фінансових завдань вирішена. Ми керуємось нашим зобов‘язанням надавати нашим клієнтам комплексне обслуговування європейського рівня, і тому постійно шукаємо шляхів розширення лінійки пропонованих продуктів та послуг, удосконалення якості сервісу і забезпечення додаткових, часто унікальних для ринку, переваг», - зазначила Олександра Сокольська, начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею.

Детальніше про умови страхування за спеціальними пропозиціями можна дізнатися, зателефонувавши до довідкового центру АТ «ОТП Банк» за телефонами 044 490-05-00, 0 800 300-050, або на веб-сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Страхова компанія «УНІКА» (до квітня 2010 року – Страхова компанія «Кредо-Класик») – один із лідерів страхового ринку України, створена 10 лютого 1994 року, присутня у всіх секторах non-life страхування. Входить до складу UNIQA Group Austria з 2006 року.

Компанія здійснює продажі більше 100 видів страхових послуг і має 30 ліцензій, виданих Державною комісією з врегулювання ринків фінансових послуг України. СК «УНІКА» має

Опубліковано: 15 Лютого 2013