Впевнене зростання активів фонду «ОТП Класичний»

 

За підсумками січня 2013 року, інвестиційний фонд «ОТП Класичний» утримує першу сходинку за доходністю в категорії фондів грошового ринку. З початку 2013 року активи фонду зросли на 1,44%, що, в перерахунку на річну прибутковість, становить 16,9% річних (станом на 31.01.2013).

Наразі фонд грошового ринку «ОТП Класичний» є найбільшим відкритим фондом в Україні, ВЧА (вартість чистих активів) на 31.01.2013 складає 44 022 318 грн.

«ОТП Класичний» продовжує утримувати високу динаміку зростання активів щодо інших відкритих фондів. Це відбувається за рахунок комбінованого портфеля з банківських облігацій та строкових депозитів, розміщених за підвищеними відсотковими ставками», - коментує керівник інвестиційного департаменту КУА «ОТП Капітал» Тарас Єлейко. «Унікальне поєднання ліквідності, мінімального інвестиційного ризику і стабільної прибутковості робить це рішення досить привабливим для клієнтів, які володіють вільними коштами на невизначений термін. Інвестуючи у фонд «ОТП Класичний», інвестор має можливість отримувати прибутковість, яку можна порівняти з терміновим депозитом, без необхідності планувати термін розміщення коштів» - додає пан Єлейко.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться вісім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2012 р. складають 181,1 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія НКЦБФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 8 Лютого 2013