В OTP Bank стартувала акція «Поповнюйте та вигравайте!»

 

З 15.01.13р. до 31.03.13р., включно, в АТ «ОТП Банк» діє акція, що дає можливість клієнтам банку отримати дохід до 22% річних та значні матеріальні бонуси. За умовами акції, клієнти ОТП Банку, які протягом дії акції відкривають або поповнюють депозит, ощадний рахунок або депозитну картку «Депозит 24/7» на суму від 20 000 грн, отримують шанс виграти один з трьох подарункових сертифікатів на суму 5 000 грн, 10 000 грн або 20 000 грн від мережі магазинів побутової техніки «Фокстрот».

«Ми продовжуємо свою принципову політику – пропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови і найкращу якість обслуговування. Суть даної пропозиції дуже проста: висока реальна, ринково обґрунтована, відсоткова ставка за депозитним продуктом плюс можливість отримати суттєвий матеріальний бонус для клієнтів, що опікуються своїм фінансовим майбутнім, заощаджуючи і примножуючи свої кошти. А ще – приємне візуальне оформлення, адже наша депозитна картка «Депозит 24/7» нині пропонується у новому «сонячному» дизайні!», - охарактеризувала нову акцію Олександра Сокольська, Начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Нагадуємо, депозити АТ «ОТП Банк» захищені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб України.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 21 Січня 2013
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×