ОТП Банк надав фінансування компанії «Дружба-Нова» у розмірі 12,8 мільйона гривень

 

У кінці 2012 року АТ «ОТП Банк» та СТОВ «Дружба-Нова» досягли домовленості про надання компанії фінансування на загальну суму 12,8 мільйона гривень строком на 1 рік. Цільове використання – фінансування витрат компанії, пов'язаних з виробництвом і вирощуванням сільськогосподарської продукції.

«Ми інвестуємо значні кошти в розвиток компанії: за період 2009-2012 років загальна сума склала понад 400 млн грн, із них більше 100 млн грн – це банківські кредити. «Дружба-Нова» давно і активно працює з «ОТП Лізинг», і ми раді знайти партнера для довгострокових стосунків і в особі АТ «ОТП Банк». Хочу відзначити, що якість послуг, що надаються компаніями OTP Group в Україні, знаходиться на найвищому рівні», - заявив Генеральний директор компанії «Дружба-Нова» Сергій Гайдай.
«Сільське господарство є однією з найбільш динамічних і високорентабельних галузей економіки України, розвиток якої неможливий без підтримки банківського сектора. ОТП Банк готовий і далі нарощувати обсяги фінансування українських аграріїв, пропонуючи своїм клієнтам високоякісний сервіс і повний спектр банківських продуктів», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Сільськогосподарська компанія «Дружба-Нова» – одна з найбільших і найдинамічніших аграрних компаній України. Компанія є лідером за застосуванням у виробництві інноваційних технологій, системи елементів точного землеробства, що сприяє виробництву екологічно чистої та безпечної сільськогосподарської продукції, поліпшення родючості ґрунтів. Діяльність компанії реалізується на території Чернігівської, Полтавської та Сумської областей. Земельний банк складає понад 110 тис. гектарів. «Дружба-Нова» володіє більш ніж п'ятитисячним поголів'ям великої рогатої худоби, власним елеваторним комплексом тощо.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 17 Січня 2013
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×