OTP BANK надав транш у рамках відкритої кредитної лінії компанії «Український продукт»

 

У грудні 2012 р. АТ «ОТП Банк» надав перший транш розміром 8 385 000 грн. в рамках поновлюваної кредитної лінії на загальну суму 10 000 000 грн. строком на один рік для компанії ПП «Український продукт». Партнери висловили націленість на довгострокове плідне співробітництво.

Приватне підприємство «Український продукт» є ексклюзивним дистриб'ютором ПрАТ «Геркулес» та займається реалізацією продукції даного виробника на території України. До його складу входять 22 філії і 7 представництв. Завдяки власному сучасному автопарку та наявності фірмового холодильного обладнання (ларі, банетти), продукція ПрАТ «Геркулес» широко представлена в торгівельній мережі по всій території України.

«Для нас надзвичайно важливо забезпечити підтримку вітчизняним підприємствам в сучасних ринкових умовах. Ми і надалі продовжуватимемо збільшувати обсяги фінансування як нових, так і діючих корпоративних клієнтів банку, особливо у сфері агропромислового комплексу», - відзначила Алла Василівна Бініашвілі, Член Правління, керівник корпоративної бізнес-лінії АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 28 Грудня 2012