OTP Bank досяг 100-тисячного рубежу за кількістю користувачів OTPdirekt!

 

Система дистанційного банківського обслуговування ОТП Банку OTPdirekt сягнула нової історичної віхи: загальна кількість клієнтів, що успішно користуються послугою OTPdirekt, перевищила 100000. Ювілейний контракт був укладений 14 грудня 2012 року у Михайлівському відділенні АТ «ОТП Банк» у м. Києві.

OTPdirekt – це унікальна послуга, що поєднує в собі всі переваги можливостей систем Інтернет-, SMS- та телефонного банкінгу. Вона дозволяє користувачу контролювати рух коштів та керувати своїми фінансами з будь-якої точки світу, маючи під рукою лише телефон або доступ до мережі Інтернет. А надійні та сертифіковані технології, що використовуються банком, гарантують максимальний захист коштів клієнтів. За час роботи послуги її сервісний функціонал значно розширився, вона стала доступнішою та зручнішою для кожного користувача.

«Цей наш перший крок через 100-тисячний поріг, але, впевнені, далеко не останній у наших далекосяжних планах покращення якості послуги, збільшення кількості сервісів та максимального спрощення механізмів взаємодії клієнта та банку. Ми дякуємо нашим існуючим користувачам за їх вибір і запрошуємо нових клієнтів скористатися перевагами сучасної банківської системи», - зазначив Ярослав Чигляєв, начальник Відділу розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 20 Грудня 2012
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×