OTP Bank досяг 100-тисячного рубежу за кількістю користувачів OTPdirekt!

 

Система дистанційного банківського обслуговування ОТП Банку OTPdirekt сягнула нової історичної віхи: загальна кількість клієнтів, що успішно користуються послугою OTPdirekt, перевищила 100000. Ювілейний контракт був укладений 14 грудня 2012 року у Михайлівському відділенні АТ «ОТП Банк» у м. Києві.

OTPdirekt – це унікальна послуга, що поєднує в собі всі переваги можливостей систем Інтернет-, SMS- та телефонного банкінгу. Вона дозволяє користувачу контролювати рух коштів та керувати своїми фінансами з будь-якої точки світу, маючи під рукою лише телефон або доступ до мережі Інтернет. А надійні та сертифіковані технології, що використовуються банком, гарантують максимальний захист коштів клієнтів. За час роботи послуги її сервісний функціонал значно розширився, вона стала доступнішою та зручнішою для кожного користувача.

«Цей наш перший крок через 100-тисячний поріг, але, впевнені, далеко не останній у наших далекосяжних планах покращення якості послуги, збільшення кількості сервісів та максимального спрощення механізмів взаємодії клієнта та банку. Ми дякуємо нашим існуючим користувачам за їх вибір і запрошуємо нових клієнтів скористатися перевагами сучасної банківської системи», - зазначив Ярослав Чигляєв, начальник Відділу розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 20 Грудня 2012