Акція «Сплачуйте з Visa — вигравайте з Visa!» в OTP Bank

 

ОТП Банк підтримав нову акцію для держателів платіжних карток Visa «Сплачуйте з Visa – вигравайте з Visa!».

З 1 грудня 2012 року по 31 травня 2013 року кожний держатель платіжної картки Visa від OTP Bank має унікальну можливість взяти участь в акції «Сплачуйте з Visa – вигравайте з Visa!».

В рамках акції держателі платіжних карток Visa можуть виграти один із 200 подарункових сертифікатів номіналом 1000 грн. кожен, а також стати володарем головного призу – одного з шести туристичних сертифікатів на двох для мандрівки в Хорватію або Чорногорію.

Щоб стати учасником акції, держателям карток Visa від OTP Bank необхідно лише в період проведення акції використовувати картку Visa для здійснення щоденних платежів: покупок у будь-яких торговельно-сервісних підприємствах України або мережі Інтернет. Кількість трансакцій не обмежена. Чим більше платежів з картою Visa від OTP Bank – тим вище шанси виграти призи.

Крім того, в період проведення акції всі власники карт Visa від OTP Bank отримують 4% знижку на всі товари у мережі супермаркетів «Фуршет».

Детальна інформація про акцію, правила участі, а також результати розіграшів представлена на сайті www.visa.com.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 6 Грудня 2012