Гендиректор КУА «ОТП Капітал» у трійці лідерів за ефективністю управління активами

 

Григорій Овчаренко, генеральний директор КУА «ОТП Капітал» увійшов до трійки лідерів у номінації «Управління активами. Ефективність» щорічного рейтингу «Кращі фінансисти'2012», що проводиться аналітичним діловим тижневиком «Експерт Україна».

Традиційно Експерт Україна розраховує рейтингові дані виключно на підставі об'єктивних показників - аналізу балансової та статистичної інформації компаній. Таким чином, рейтинг показує, наскільки надійними (стійкими) і вигідними залишаються компанії фінансового ринку для своїх клієнтів. Тому перемога КУА «ОТП Капітал» в особі генерального директора Григорія Овчаренка є цілком закономірною, адже фонди під управлінням ОТП Капітал традиційно посідають лідируючі позиції у своїх сегментах. Наприклад, фонд грошового ринку «ОТП Класичний» залишається лідером за розміром активів під управлінням серед відкритих інститутів спільного інвестування. А фонди «ОТП Динамічний», «ОТП Фонд Акцій» та «ОТП Класичний» – серед лідерів за прибутковістю з початку року у своїх категоріях.

«Звичайно, отримувати визнання своєї роботи завжди приємно. Але, мушу сказати, що працювати неефективно в умовах, що склалися на фондовому та інвестиційному ринку, просто немає сенсу. Діє правило: працюй екстраеффективно - або йди з ринку. Ми на ринку не просто залишаємося, а плануємо і надалі утримувати лідируючі позиції. Тому постійне вдосконалення, пошук нових ефективних рішень, можливостей і вигідних пропозицій для наших клієнтів – вже стали обов'язковою нормою для нашої компанії», - зазначив Григорій Овчаренко.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ«ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться вісім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.10.2012 р. складають 172,9 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: http://www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія НКЦБФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Опубліковано: 5 Грудня 2012