Вигідний кредит готівкою до 100 000 гривень від OTP BANK

 

АТ «ОТП Банк» презентує нову кредитну пропозицію зі спрощеним механізмом оформлення, вигідними умовами і індивідуальним підходом – кредит готівкою «Вигідний».

З початку грудня 2012 року, всі клієнти банку можуть взяти готівковий кредит на суму до 100 000 гривень, скориставшись низкою переваг та зручних умов нового кредитного продукту: мінімум необхідних документів (для оформлення кредиту до 20 000 грн – лише паспорт та ІПН, без довідки про доходи); без поручителів та застави; без прихованих комісій та переплат; за індивідуальними умовами і низькими ставками.

Для оформлення кредиту позичальники мають задовольняти лише два критерії: мати офіційний дохід, достатній для погашення кредиту, і працювати на поточному робочу місці понад 12 місяців.

Таким чином, ОТП Банк продовжує свою традиційну політику – пропонувати клієнтам завжди вигідні продукти та якісне банківське обслуговування.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 4 Грудня 2012