25% річних за депозитами у гривні в OTP BANK

 

OTP Bank пропонує підвищену постійну ставку 25% річних за строковими депозитами у гривні терміном на 3 місяці. Тариф вступив у дію з 26.11.2012 та діє на постійній основі.

«Ми зважено підійшли до запровадження нової ставки 25%, адже вона має чітке ринкове обґрунтування як для банку, так і наших клієнтів. Ця пропозиція дасть можливість нашим вкладникам отримати високий дохід за оптимальний термін розміщення вкладу, а банку дозволить залучити додаткові ресурси у національній валюті, на які, як відомо, є значний попит у поточному фінансовому сезоні. Крім того, за оцінками експертів, розміщення вкладів у гривні є на сьогодні найдоцільнішим фінансовим рішеннями з огляду на їх прибутковість і відсутність ризику втрати коштів при обміні валюти. Таким чином, ми продовжуємо нашу традиційну політику – пропонувати нашим клієнтам завжди вигідні продукти та якісне обслуговування», - прокоментувала Олександра Сокольська, Начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 29 Листопада 2012