ОТП Банк став призером конкурсу «Краще корпоративне медіа України - 2012»

 

16 листопада Асоціація корпоративних медіа оголосила результати чергового національного конкурсу «Краще корпоративне медіа України - 2012».

OTP Bank став призером у всіх категоріях корпоративного медіа, в яких номінувався.

Другого місця банк удостоївся за корпоративне видання категорії b2b - журнал «Private Banking» та банківську платіжну картку «VISA Platinum Debit». Третє місце ОТП Банк посів у номінації «Електронне видання» Ukrainian Market Flash.

За корпоративний календар «Картини угорського художника Міхая Мункачі» банк переміг у номінації «За професіоналізм, стиль та якість виконання». Кобрендингова картка МАУ перемогла у номінації «Професійна візуалізація та вдале інфографічне рішення», а перемогу у номінації за «Сучасний лаконічний дизайн та ефектну візуалізацію крос-брендинга» отримала ще одна банківська кобрендингова картка - Shell.

За звання кращих і символічну «зірку» змагалися 128 корпоративних проектів у 14 категоріях: корпоративний блог, корпоративний портал, електронне видання, корпоративний сайт, книга, дайджест, річний звіт, електронне корпоративне видання, банківська платіжна картка, корпоративна газета, корпоративне видання b2b, журнал для клієнтів, журнал для співробітників, корпоративний фільм та корпоративний календар.

Детальніше про конкурс та його результати читайте тут.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 26 Листопада 2012