Компанія «ОТП Капітал» стала учасником семінару щодо недержавних пенсійних фондів

 

12-13 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) разом з TAIEX (Інструмент технічної допомоги та обміну інформацією) провели семінар на тему «Недержавні пенсійні фонди», де з іншими учасниками заходу підбили підсумки щодо поточного стану і розвитку недержавного пенсійного забезпечення України.

Цільовою аудиторією семінару були представники з Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (УАІБ), Національної Асоціації Недержавних Пенсійних Фондів України та Адміністраторів Недержавних Пенсійних Фондів (НАПФА).

Під час заходу були розглянуті основи діяльності в Європейському Союзі державних та приватних пенсійних фондів, ліцензування приватного пенсійного забезпечення та його управління, інвестиційні ліміти приватного пенсійного забезпечення, а також сучасні ініціативи та розвиток в країнах ЄС системи приватних пенсійних фондів. До того ж, закордонні колеги з Греції, Польщі та Італії розповіли про особливості системи пенсійного забезпечення у кожній з цих країн, а також презентували власні напрацювання для аудиторії семінару.

Зокрема, одним із спікерів заходу виступив Григорій Овчаренко, генеральний директор ТОВ «ОТП Капітал», член Ради УАІБ, який висловив свої враження стосовно семінару: «Враховуючи зміни вимог до положень, що регулюють діяльність пенсійних фондів в Україні, семінар надав можливість ознайомитися з нинішньою практикою застосування вимог законодавства кількох провідних країн. Проблеми та успішні приклади впровадження пенсійної реформи у Польщі, Італії та Греції дають більш чітке і зрозуміле бачення умов та необхідності подальшої пенсійної реформі в Україні».

Крім того, учасники семінару отримали детальну інформацію стосовно законодавчої бази ЄС щодо пенсійних фондів, а саме - стосовно Директиви 2003/41 ЕС про діяльність та нагляд за інститутами професійного пенсійного забезпечення (Директива IORP).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 19 Листопада 2012