OTP Bank призначив нового члена Правління

 

Новим членом Правління і фінансовим директором АТ «ОТП Банк» призначений Тарас Олегович Проць. Пан Міклош Бебіак, який займав пост фінансового директора ОТП Банку з 2008 р., продовжить роботу в банку до закінчення терміну дії контракту, зосередивши зусилля на завершенні проекту річного фінансового звіту банку за 2012 рік.

«При виборі кандидатури на цю посаду ми керувалися кількома критеріями: по-перше, новий фіндиректор повинен бути висококваліфікованим експертом у сфері управління фінансами, щоб відповідати високій професійній планці ОТП Банку, а по-друге, він повинен володіти достатнім ідейно-енергетичним зарядом, щоб ефективно реагувати на нові виклики і кризові явища в банківській сфері. Ми вважаємо, що пан Проць у повній мірі відповідає цим вимогам. Від імені керівництва, я радий вітати Тараса в команді ОТП Банку», - прокоментував призначення Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Тарас Проць приступає до виконання обов'язків фінансового директора з 6 листопада 2012 р. В ОТП Банк він перейшов з Банку Форум (група Commerzbank), де він посідав посаду Члена Правління, відповідального за управління фінансами. До цього пан Проць працював у компаніях Deloitte & Touche (2007-2009 рр.) та UniCredit Group (2000-2007 рр.). Тарас Проць закінчив Міжнародний християнський університет (м. Київ), отримавши диплом бакалавра бізнес-адміністрування з відзнакою. А також здобув ступінь магістра за фахом «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» в Європейському Університеті (Київ). Вільно володіє англійською мовою.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 6 Листопада 2012