Двадцять відділень OTP Bank приєднуються до «золотої» мережі

 

Починаючи з 17 вересня 2012 року ще 20 відділень банку будуть здійснювати операції з продажу банківських металів. У відповідь на ринкові тенденції та реагуючи на збільшення попиту, банк розширив до 32 кількість відділень, де відтепер можна придбати готівкові банківські метали.

Наразі у кожному обласному центрі України банк здійснює операції з готівковими та безготівковими банківськими металами. Детальніше про переваги того чи іншого виду: http://www.otpbank.com.ua/privateclients/bank-metals/.

«Зазначимо, що банківські метали, зокрема, золото, були та залишаються не лише надійною, а  й вельми прибутковою інвестицією. Про це свідчить як постійне зростання ціни на золото, так і закупівлі банківських металів центральними банками провідних країн світу. А протягом серпня 2012 року ціна на золото зросла на 7%» - говорить В’ячеслав Фоменко, керівник проектів відділу активно-пасивних продуктів банку.

Більшість аналітиків прогнозують зростання ціни на банківські метали на 20% у доларовому еквіваленті до середини 2013 року, що у сукупності із очікуваною девальвацією гривні, дозволить інвесторам суттєво збільшити свої активи (як за рахунок зростання ціни на золото, так і за рахунок подорожчання долару США відносно гривні).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 17 Вересня 2012