ОТП Банк підбив підсумки другого кварталу 2012 року

 

OTP Bank закінчив другий квартал 2012 року зі збитком 32,3 млн грн, що було зумовлене необхідністю формування значних резервів на покриття проблемних кредитів. Загалом банк дотримувався зваженої кредитно-фінансової політики в умовах глобальної фінансової нестабільності і підвищених системних ризиків на міжнародному та вітчизняному банківському ринках. Чистий процентний дохід банку за поточний квартал досяг 710,7 млн грн, комісійний дохід зріс до позначки 181,3 млн грн.

Активи банку (з урахуванням резервів) дещо зменшилися до 21,3 млрд грн порівняно з 23,2 млрд грн у попередньому періоді. Кредитний портфель банку за підсумками другого кварталу склав 15 млрд грн, з них 9,6 млрд грн - кредити юридичним особам, і 5,4 млрд грн – кредити, видані фізичним особам.

Зобов'язання банку на кінець другого кварталу скоротилися до 18,1 млрд грн порівняно з 19,4 млрд грн на початок року. Загальний депозитний портфель збільшився до 9,2 млрд грн з 7,9 млрд грн у попередньому кварталі. Зокрема, кошти юросіб зменшилися до 3,7 млрд грн, а кошти фізичних осіб зросли до 5,5 млрд грн.

Власний капітал банку на кінець другого кварталу склав 3,2 млрд грн. Регулятивний капітал АТ «ОТП Банк» зафіксувався на рівні 4,1 млрд грн, адекватність регулятивного капіталу — 19,12% (майже удвічі перевищивши нормативну вимогу 10%).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 31 Липня 2012
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×