Володимира Мудрого призначено членом Правління ОТП Банк

 

Рішенням Наглядової Ради АТ «ОТП Банк» від 07.07.12 року Володимир Мудрий (генеральний директор ТОВ «ОТП Кредит») заступає на посаду члена Правління банку з 10 липня 2012 р.

Нагадаємо, що з 2 липня 2012 року, внаслідок злиття фінансової компанії ТОВ «ОТП Кредит» і АТ «ОТП Банк», ТОВ «ОТП Кредит» входить в структуру банку в якості бізнес-підрозділу. Банк буде надавати продукти та послуги на ринку споживчого кредитування під брендом «ОТП Кредит». Це сприятиме розвитку нових можливостей і пропозицій для існуючих і нових клієнтів.

Володимир Мудрий народився у 1979 році. Закінчив економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит». Другу вищу освіту здобув у Krannert Business School (США) і Tias Nimbas Business School (Нідерланди), де в 2010 році захистив ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

Одружений, виховує доньку та сина.

Професійний досвід:

2010 - 2012 рр. – генеральний директор ТОВ «ОТП Кредит»

2008 - 2010 рр. – начальник Управління операційного супроводження активно-пасивних операцій клієнтів Банку

2007 - 2008 рр. – заступник начальника операційного відділу ОТП Банку

2005 - 2007 рр. – начальник операційного відділу Волинської філії ОТП Банку

2003 - 2005 рр. – заступник начальника бек-офісу головного Волинського регіонального управління «Приват Банку»

2002 - 2003 рр. – начальник відділу кредитування фізичних осіб та контролю над депозитами головного офісу «Приват Банку» у Волинському регіоні

2001-2002 рр. – спеціаліст головного Волинського регіонального управління «Приват Банку».
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 10 Липня 2012