Визначено переможців спільної акції ОТП Банк і МАУ

 

7 червня 2012 був проведений розіграш призів у рамках спільної акції «Плануй відпустку разом з МАУ та OTP Bank!». За результатами розіграшу клієнт ОТП Банк став головним переможцем і одержав туристичний сертифікат на 30 тис. грн та сертифікат на авіаквитки на двох на будь-який регулярний рейс авіакомпанії МАУ. Крім того, ще три клієнти банку стали володарями 3-х фотокамер!

Нагадаємо, що в акції, яка проводилася з 1 березня по 31 травня 2012 року, могли взяти участь всі власники спільної платіжної картки «OTP Bank – МАУ», які розраховувалися карткою за будь-які товари або послуги на суму від 100 гривень (тричі протягом періоду дії акції). Це вже не перша акція, яку ОТП Банк проводить з лідером українського ринку авіаперевезень – багатьом клієнтам вже випала нагода отримати можливість незабутнього відпочинку, бонусні авіаквитки, туристичні сертифікати та інші цінні призи.

Спільну карту можна замовити прямо зараз на сайті mau.otpbank.com.ua – не зволікайте, адже літо вже в розпалі!

Ми вітаємо переможців і сподіваємося, що виграні призи й отримані емоції стануть яскравими сторінками в їх життєвих фотоальбомах!

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» – це лідируюча українська авіакомпанія. 100% її акцій знаходяться у приватній власності.

Флот авіакомпанії складається з 20 сучасних літаків «Боїнг-737».

Авіакомпанія з‘єднує Україну з 40 столицями та ключовими містами Європи, країн СНД, Азії та Африки, а також забезпечує стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів у понад 3000 інших міст світу.

Базовим аеропортом МАУ є Державний міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль» (КВР). МАУ виконує близько 700 міжнародних та внутрішніх рейсів на тиждень.

Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сайті – www.flyuia.com.

Прес-служба авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України».

Тел./факс: (044) 238 26 97, E-mail: press.service@ps.kiev.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 15 Червня 2012