ОТП Банк розширив функціонал послуги «Регулярний платіж» (Standing Order)

 

Клієнтам, зацікавленим в економії часу і коштів на відправку платежів, ОТП Банк пропонує скористатися оновленим продуктом Standing Order.

Standing Order є сучасним ефективним інструментом управління грошовими коштами, призначеним для скорочення адміністративних витрат компанії за рахунок автоматизації проведення регулярних платежів з однаковими реквізитами.

Для підключення послуги Standing Order клієнту достатньо лише одноразово підписати додаткову угоду з банком. І надалі відправка регулярних платежів у національній та іноземній валюті за господарськими, кредитними та іншими договорами, поповнення рахунків в інших банках, сплата податкових, орендних та комунальних платежів буде здійснюватися за узгодженим з клієнтом графіком, без надання будь-яких заявок і платіжних доручень.

«Оновлений функціонал продукту «Регулярний платіж» (Standing Order) тепер також дозволяє автоматично поповнювати вклади до запитання «Call Deposit» для корпоративних клієнтів, «Активний» та «Вільний» для клієнтів малого та середнього бізнесу, встановлювати найбільш зручні варіанти графіка списання коштів, що підвищує зручність використання продукту» - говорить начальник Управління корпоративних банківських продуктів та сервісу Байцар Ольга.

На сьогоднішній день продукт Standing Order має низки переваг для клієнтів:

  • скорочення документообігу;
  • економія часу;
  • можливість планування майбутніх платежів;
  • контроль виконання платежів на стороні Банку;
  • гарантія відправки регулярних платежів (незалежно від завантаження та місцезнаходження посадових осіб компанії, відповідальних за прийняття рішень та оформлення даних платежів);
  • можливість поповнення вкладів до запитання до 17:00 із зарахуванням коштів поточним банківським днем.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 29 Травня 2012