Компанія КУА «ОТП Капітал» визнана найбільш публічною компанією фондового ринку України

 

У рамках спільного проекту АРІФРУ («Агентства розвитку інфраструктури фондового ринку України»), Асоціації «Фондове партнерство» та FundMarket, КУА «ОТП Капітал» посіла перше місце в Ренкінгу публічності на фондовому ринку України.

Ренкінг складався на основі аналізу веб-сайтів компаній, процес оцінювання яких було розпочато 20 квітня 2012 року, після затвердження організаторами відповідної методології та критеріїв ренкінгу. Протягом двох тижнів організатори вивчили майже 340 сайтів компаній - торговців цінними паперами та компаній з управління активами, результатом чого й став вищезгаданий ренкінг. З 343 компаній по управлінню активами (за даними УАІБ), участь в ренкінгу взяли 112 компаній, що мають корпоративний веб-сайт.

«КУА« ОТП Капітал» є частиною міжнародної фінансової Групи ОТП. Дотримання європейських стандартів не тільки публічності (прозорості), але й якості обслуговування, підходів до управління активами і ризик менеджменту, є однією з основних завдань компанії», - зазначив керівник департаменту з питань продажів та маркетингу Руслан Волинець. «Публічність компанії - це не тільки доступність інформації про діяльність інвестиційних фондів під її управлінням, а й фінансова звітність, політика прийняття інвестиційних рішень та багато іншого, що дозволяє потенційному інвестору переконатися в професіоналізмі і якості наданих послуг» - наголосив пан Волинець.

Інформаційна відкритість компанії є одним з основних критеріїв при виборі КУА потенційним інвестором, чим більш доступна і прозора інформація про компанію, тим менше необґрунтованих висновків може сформувати клієнт, що дозволяє будувати довгострокові взаємовигідні відносини і підвищувати рівень довіри серед інвесторів.

«Для нашої компанії прозорість і публічність – це одні з основних складових стратегії, яка спрямована на надання клієнтам інвестиційних послуг (продуктів) європейських стандартів якості, а позиція лідера в ренкінгу публічності підтверджує правильність обраного шляху», - додав пан Волинець.

ТОВ «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» було створено в липні 2007 року і стала другим після ОТП Банку представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться чотири публічних інвестиційних фонди, а також відкритий недержавний пенсійний фонд. Компанія є однією з лідерів ринку спільного інвестування, і була відзначена в наступних номінаціях:

2010 рік, «Компанія, що  найбільш динамічно розвивається за темпом зростання портфеля активів», в рамках проекту «Лідер фондового ринку - 2010» за версією журналу «Банкіръ»

2011 рік, «Краща компанія за обсягом залучених коштів», за версією журналу «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України», видавництво «Економіка».

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях АТ «ОТП Банк». З переліком відділень банку, в яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія ДКЦПФР АВ № 470710 від 08.07.2009 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням компанії: м. Київ, вул. Кутузова, 12 або на сайті: www.otpcapital.com.ua.

Опубліковано: 25 Травня 2012