Прес-конференція на тему: «Презентація нової стратегії роботи ОТП Банку в Україні»

 

Інформуємо вас про те, що вчора, 22 травня, в прес-центрі інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему: «Презентація нової стратегії роботи ОТП Банку в Україні», спікерами на якій були Голова Наглядової ради банку пан Іштван Хамец та Голова Правління пан Тамаш Хак-Ковач.

Пан Іштван Хамец презентував коротке резюме діяльності та майбутніх планів OTP Group щодо українського банку. Так, ефективність і стабільність діяльності банківської групи підтверджується низкою важливих показників:

  • Скоригований прибуток Групи після оподаткування в 1 кварталі 2012 року залишився стабільним, а прибуток до оподаткування, без урахування одноразових статей витрат, зріс на 5%;
  • Коефіцієнти достатності капіталу значно перевищують нормативний мінімум, як на консолідованому рівні, так і на рівні членів Групи;
  • OTP Bank увійшов до трійки лідерів за результатами Загальноєвропейського стрес-тесту, який проводився в 2011 році Європейським управлінням з банківського нагляду (EBA), - без вливань капіталу з боку держави чи ринку OTP Bank залишив позаду основних конкурентів у регіоні (Erste Bank, Raiffeisen Bank International, UniCredit Group, Commerzbank та ін.);
  • Значний буфер ліквідності є гарантією стабільної діяльності банку навіть у складних кризових умовах;
  • Високий курс акцій OTP Bank відображає, з одного боку, стабільну роботу банку, а з іншого - значну прибутковість у порівнянні з конкурентами в регіоні.

Стосовно майбутнього дочірнього банку OTP в Україні, пан Хамец ще раз підтвердив, що в планах Групи довгострокова і успішна присутність на українському ринку, розвиток бізнесу і підтримка українських дочірніх компаній з боку материнського банку.

Пан Тамаш Хак-Ковач поділився своїм баченням ситуації на українському ринку, назвав причини, з яких все складніше залишатися рентабельними на цьому ринку, а також представив пріоритетні напрямки діяльності банку на цей рік. У першу чергу, він підкреслив важливість збереження моделі універсального банку, а також виділив найближчі стратегічні завдання:

  • Збереження і нарощування позицій у сегменті великого корпоративного бізнесу;
  • Створення більш ефективної сервісної моделі в сегментах mid-caps і заможних клієнтів;
  • Розвиток POS-кредитування, видачі кредитних карт і cash-кредитів, швидке нарощування частки ринку в цьому сегменті.

Таким чином, керівники банку в спілкуванні з представниками ЗМІ донесли ключові меседжі: у нас є професійні фінансові рішення, що ґрунтуються на аналізі ринку і розумінні потреб наших клієнтів; ми маємо всі ресурси і конкурентні переваги для подальшого збільшення частки ринку; український OTP Bank є членом стабільної, інноваційної та прогресивної банківської групи.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 23 Травня 2012