АТ «ОТП Банк» з прибутком закінчив перший квартал 2012 року

 

Чистий прибуток АТ «ОТП Банк» за підсумками першого кварталу 2012 року склав 6,25 млн грн. Чистий процентний дохід банку за перший квартал (наростаючим підсумком) досяг 368,3 млн грн, комісійний дохід зріз порівняно з показником першого кварталу 2011 року (74,5 млн грн) до позначки 85,7 млн грн.

Активи банку зросли порівняно з попереднім періодом до 23,4 млрд грн (за попередній період —22,5 млрд грн). Кредитний портфель банку за підсумками першого кварталу склав 16,2 млрд грн, з них 10,3 млрд грн - кредити юрособам, і 5,8 млрд грн - кредити фізособам.

Зобов'язання банку на кінець першого кварталу зросли до 20,2 млрд грн. Депозитний портфель збільшився до 9,8 млрд грн (з 8,7 млрд грн у попередньому періоді). Зокрема, обсяг коштів юросіб збільшився  на 0,7 млрд грн до 4,8 млрд грн, фізосіб – на 0,5 млрд грн до 5 млрд грн.

Власний капітал банку на кінець першого кварталу склав 3,1 млрд грн. Регулятивний капітал АТ «ОТП Банк» зафіксувався на рівні 4,2 млрд грн, адекватність регулятивного капіталу — 19,33%.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 27 Квітня 2012