ОТП Банк запропонував корпоративним клієнтам нову можливість отримувати дохід

 

АТ «ОТП Банк» розширив функціональність продукту «Interest bearing current account» (нарахування відсотків на залишок коштів на поточних рахунках), який користується популярністю серед корпоративних клієнтів. Тепер до існуючих видів відсоткових ставок, таких як фіксована, плаваюча (з прив'язкою до KIEBID і LIBOR), порогова і ярусна, додався новий вид ставки — Групова порогова відсоткова ставка.

За допомогою Групової порогової відсоткової ставки відсотки нараховуються на сумарний позитивний залишок грошових коштів на кількох поточних рахунках групи компаній різних юридичних осіб. Зі збільшенням загальної суми відбувається автоматичний перехід на більш високий поріг застосовуваної ставки для нарахування відсотків.

Новий вид нарахування відсотків на залишок коштів на поточних рахунках дає клієнтам можливість отримувати більш високий дохід з урахуванням сукупного залишку коштів на всіх рахунках бізнес-групи, не виводячи при цьому фінансові ресурси з обігу і не заморожуючи їх на строкових депозитах. З урахуванням операційного часу Банку, грошові кошти доступні в будь-який час як для зняття і поповнення, так і для проведення платежів. Це не вимагає консолідації фінансів на одному рахунку, оскільки сумування залишків кількох рахунків для застосування більш високого рівня ставки відбувається в програмі віртуально без фактичного перерахування коштів з рахунку на рахунок. До даної послуги можна підключати необмежену кількість клієнтів (які входять до однієї бізнес-групи), навіть якщо їх рахунки відкриті в різних відділеннях АТ «ОТП Банк».

«Ми впевнені, що новий продукт буде користуватися значним попитом серед клієнтів, тому що дає реальні переваги бізнес-групам, компанії яких обслуговуються в ОТП Банку. Адже скориставшись груповою пороговою ставкою Interest bearing current account, клієнти мають можливість отримувати додатковий дохід за коштами, що знаходяться в активному використанні в бізнес-діяльності. Додатковим комфорт-фактором є можливість безкоштовно відправляти платежі у національній валюті між клієнтами банку до 17:30», — коментує нововведення у продуктовій пропозиції для корпоративних клієнтів Ольга Байцар, начальник Управління корпоративних банківських продуктів та сервісу.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 19 Березня 2012