АТ «ОТП Банк» розпочав співпрацю з мережею АЗС «Шелл»

 

ОТП Банк і Шелл випустили спільну платіжну картку.

Нова карта Shell-OTP Bank міжнародної системи MasterCard класу World поєднує переваги міжнародних платіжних карт і програми для постійних клієнтів «Клубу Shell Smart».

Так, Shell-OTP Bank дозволяє накопичувати бонусні SMART-бали не тільки при розрахунках за паливо, а й за будь-які інші покупки в будь-якій точці світу, а також в Інтернеті. За кожні 10 гривень покупок власник карти Shell-OTP Bank отримує 1 SMART-бал, і, накопичивши певну кількість таких балів, зможе обміняти їх на подарунки і бонуси від мережі АЗС «Шелл».

«Проте переваги нашої нової карти – не тільки у можливості заробити бонуси, - відзначає в.о. члена правління ОТП Банк Євген Настрадін. – Shell-OTP Bank має всі переваги карти world-класу, а крім того, дає можливість отримувати додатковий дохід - адже банк нараховує 4,5% на залишок коштів на рахунку».

Більш докладно з можливостями картки Shell-OTP Bank, а також умовами її оформлення можна ознайомитися на сайті АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 22 Лютого 2012