Новий «гібридний» продукт «ОТП Банк» і «ОТП Капітал» залучив понад 6 млн грн

 

15 лютого 2012 завершилася акція по вкладу «Подвійний», в рамках якої клієнти могли вкласти вільні кошти в унікальний для українського ринку інструмент «гібридний депозит», який поєднав властивості класичного депозиту та інвестиційного фонду. За результатами кампанії за 2,5 місяці було залучено близько 6,1 млн грн. Вкладники одночасно отримували підвищену відсоткову ставку за строковим депозитом (22% річних) і можливість отримати додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку - акції та облігації.

Група ОТП стала першою фінансовою групою, що представила «гібридний депозит» на українському ринку. «Досвід угорських колег допоміг нам першими на ринку реалізувати складний, але дуже цікавий і перспективний інструмент», - коментує Генеральний директор КУА «ОТП Капітал» Григорій Овчаренко. Отриманий результат свідчить, що, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію, «гібридні інструменти» користуються попитом на ринку, тож ми плануємо продовжувати їх розвиток на ринку України.

Гібридні продукти далеко не новинка на Заході й давно перейшли у розряд загальноприйнятих рішень для розміщення вільних коштів. Перший «гібридний депозит» в Угорщині з'явився близько 10 років тому і з тих пір займає значну частку ринку серед інструментів для заощадження і примноження коштів.

ТОВ «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» було створено в липні 2007 року і стала другим після ОТП Банк представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться чотири публічних інвестиційних фонди, а також відкритий недержавний пенсійний фонд. Компанія є однією з лідерів ринку спільного інвестування, і була відзначена в наступних номінаціях:

  • 2010 рік, «Компанія, що  найбільш динамічно розвивається за темпом зростання портфеля активів», в рамках проекту «Лідер фондового ринку - 2010» за версією журналу «Банкір».
  • 2011 рік, «Краща компанія за обсягом залучених коштів», за версією журналу «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України», видавництво «Економіка».

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях ОТП Банк. З переліком відділень банку, в яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія ДКЦПФР АВ № 470710 від 08.07.2009 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися
за місцезнаходженням компанії: м. Київ, вул. Кутузова, 12 або на сайті: www.otpcapital.com.ua.

АТ «ОТП Банк», ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р., ліцензія ДКЦПФР на андеррайтинг АВ № 470722 від 09.07.2009 р., ліцензія ДКЦПФР на брокерську діяльність АВ № 470720 від 09.07.2009 р.

Опубліковано: 20 Лютого 2012