OTP Leasing забезпечить аеропорт «Бориспіль» новими таксі

 

Компанія OTP Leasing виграла тендер на лізинг 110 автомобілів для ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Нагадаємо, що на початку жовтня ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» оголосило тендер на придбання 110 автомобілів на умовах лізингу для створення нової служби таксі при аеропорті. Переможцем тендера визнано ТОВ «ОТП Лізинг», яке закупить для «Борисполя» 110 автомобілів марки Hyundai Sonatа. Сума угоди складе майже 50 млн грн.

«Автомобілі будуть укомплектовані всім необхідним обладнанням: системами відеоспостереження, таксометрами, касовими апаратами, GPS-навігаторами і терміналами для карток», — розповідає Андрій Павлушин, генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг».

За його словами, всі автомобілі будуть профінансовані компанією терміном на 3 роки.

ТОВ «ОТП Лізинг» — частина групи фінансових компаній ОТП в Україні, до якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «ОТП Кредит» і ТОВ «ОТП Факторинг Україна». Компанія була заснована в червні 2008 року. «ОТП Лізинг» працює у всіх сегментах фінансового ринку з провідними виробниками техніки, обладнання та автомобілів, надаючи послуги фінансового лізингу як великим, так і середнім корпоративним клієнтам.

Опубліковано: 22 Грудня 2011