OTP Bank та сім’я ресторанів «Козирна карта» запустили нову ко-брендингову картку

 

У рамках спільного проекту OTP Bank та сім’я ресторанів «Козирна карта» пропонують своїм клієнтам нову спільну платіжну картку «Козирна карта»!

Відтепер у клієнтів-держателів картки є унікальна можливість скористатися всіма перевагами платіжних карток від OTP Bank та при цьому отримувати додаткові привілеї в сім’ї ресторанів «Козирна карта»: 

  • знижки на послуги партнерів сім’ї ресторанів «Козирна Карта»;
  • отримання готівки в касах банку, пунктах видачі готівки або в банкоматах як в Україні, так і в будь-якій іншій країні світу;
  • можливість розраховуватись у підприємствах торгівлі та послуг по всьому світу;
  • додатковий дохід у вигляді 3% процентів, які банк нараховує на залишок грошових коштів на картковому рахунку;
  • бронювання та купівля авіаквитків, номерів у готелях або автомобілів;
  • здійснення  розрахунків у мережі Інтернет, замовлення товарів та послуг поштою або телефоном;
  • поповнення рахунків та придбання ваучерів мобільних операторів, Інтернет-провайдерів та IP-телефонії через сайт банку, тощо.

Власники дисконтної «козирної» картки мають можливість обміняти її на спільну платіжну картку «Козирна карта» в будь-якому відділенні OTP Bank, а також оформити заяву на її отримання в будь-якому ресторані сім’ї «Козирна карта» або на сайті банку.

При оформленні спільної платіжної картки «Козирна карта» до 31.12.2011р. клієнт гарантовано  отримує картку зі знижкою 15%+3%!

«Створення спільного ко-бренд проекту – це продовження розвитку карткового бізнесу, який є одним із пріоритетних напрямків OTP Bank. Нова «Козирна карта» – це ефективний платіжний інструмент, який надає її держателю ексклюзивні переваги та привілеї. Ми впевнені в тому, що синергія двох сильних брендів принесе кожному з партнерів нові конкурентні переваги та надасть клієнтам найбільш вигідний та цікавий продукт», – підкреслює Євген Настрадін, директор з продажів роздрібного бізнесу та маркетингу АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Сім‘я ресторанів «Козирна Карта» – найбільша мережа ресторанів, визнаний лідер ресторанного ринку України. Сьогодні до послуг гостей більше 90 ресторанів по всій країні, де працюють більше 10 000 співробітників. Всі ресторани об'єднані в Дисконтну програму – «Козирна Карта». Власниками дисконтної картки сьогодні є більше 780 000 людей по всій Україні.

Опубліковано: 14 Листопада 2011