OTP Bank удостоївся нагороди Deutsche Bank за високу якість платежів

 

OTP Bank удостоївся щорічної нагороди від Deutsche Bank «EUR Straight Through Processing-(STP) Excellence Award» за досягнення у сфері якості виконання платежів в іноземній валюті, а саме – забезпечення наскрізної (автоматичної) обробки електронних трансакцій (STP).

Дана нагорода вручається банкам-кореспондентам Deutsche Bank зі значним річним обсягом платіжних трансакцій і часткою платежів, які не потребують ручної обробки, не нижче 97%
Частка STP-платежів OTP Bank у 2010 році за клієнтськими платежами, які проводилися через Deutsche Bank, становила 99,31%, за розрахунками на міжбанківському ринку – 100%.

Це вже друга нагорода в поточному році, а всього за період 2008-2010 рр. високу якість платежів АТ «ОТП Банк» було визнано і відзначено 5 разів.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 9 Листопада 2011