В OTPdirekt з'явились миттєві перекази

 

Система OTPdirekt (послуга контролю та управління коштами через Інтернет, телефон і SMS) поповнилася новою функцією – віднині там можна здійснювати миттєві перекази 24/7 між дебетовими картами.

Перекази здійснюються в режимі 24/7 (цілодобово, без вихідних і святкових днів) між активними дебетовими картками в однаковій валюті, відкритими в АТ «ОТП Банк». Кошти стають доступними на карті одержувача за 2-3 хвилини після проведення переказу. Для здійснення переказу достатньо знати лише номер картки отримувача (зазначений на кожній платіжній карті).

На поточний момент функція доступна тільки для гривневих дебетових карт. Проте, до кінця року планується розширити функціонал для карт в доларах США і євро.

«У нашому житті часто трапляються ситуації, коли необхідно терміново переслати деяку суму грошей рідним або близьким – даний сервіс дозволяє спростити цю задачу, — розповідає начальник відділу електронного бізнесу OTP Bank Володимир Шведченко. — Також цей сервіс вирішує питання, пов'язані з безпекою покупок у мережі Інтернет: відкрийте картку Visa Virtuon, поповнюйте її безпосередньо перед виконанням покупки, і Ви будете максимально захищені від шахраїв. Звичайно, здійснювати покупки слід в Інтернет-магазинах і порталах із гарною репутацією »

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 12 Жовтня 2011