OTP Bank починає здійснювати операції з банківськими металами по всій Україні

 

Починаючи з 10 жовтня 2011 року Банк здійснює операції з готівковим та безготівковим золотом у всіх відділеннях мережі.

Це стало можливим завдяки продажам зливків з відкладеною поставкою. Спочатку банк укладає договір з клієнтом, в якому фіксується ціна угоди, потім клієнт вносить гроші на рахунок для оплати вартості золота, а через 2-3 дні зливки доставляються у відділення, де клієнт може забрати їх або розмістити на відповідальне зберігання.

Крім послуги купівлі - продажу готівкових зливків, Банк також пропонує відповідальне зберігання зливків, відкриття і ведення рахунків у золоті, а також купівлю - продаж безготівкового металу, який обліковується на поточному рахунку в золоті та відповідно до класифікації НБУ прирівнюється до іноземної валюти.

Нагадаємо, що день в день зливки золота можна купити в Головному офісі Банку, відділеннях «Софіївське» (м. Київ, вул. Софіївська, 12) та «Старокиївське» (м. Київ, вул. Кутузова, 12).

Банк здійснює операції з готівковими і безготівковими банківськими металами (операцій експертизи та зворотного викупу зливків проводяться лише в Головному офісі банку). Детальніше про переваги того чи іншого виду.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 10 Жовтня 2011