OTP Bank дарує 10 000 гривень

 

Кожен вкладник АТ «ОТП Банк» може у період з 3 жовтня до 30 листопада 2011 року отримати в подарунок 10 тис. грн., взявши участь у акції «7 шансів по 10 000 гривень». Щоб стати учасником акції, достатньо відкрити строковий депозит на суму від 2 тис. грн і строк не менше 30 днів у період з 3 жовтня до 30 листопада і укласти з Банком угоду про участь в акції.

Протягом двох місяців акції відбудеться сім розіграшів 10 тис. грн: 19 і 26 жовтня, а також 2, 9, 16, 23 і 30 листопада. Визначення переможців акції відбувається шляхом випадкового вибору депозиту серед усіх депозитів учасників акції за допомогою спеціального програмного забезпечення. При цьому вклад бере участь у кожному розіграші грошового призу протягом 7 тижнів.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 5 Жовтня 2011