OTP Bank пропонує клієнтам Private Banking нову унікальну карту BLACK

 

З 9 вересня 2011 року, в рамках спільного проекту з компанією «Quintessentially», АТ «ОТП Банк» розпочав продаж унікальної платіжної картки BLACK.

Преміальна карта BLACK – це новий для українського ринку ко-брендовий продукт, у якому поєднані дві ключові складові:

  • пакет послуг від ОТР Рrivate Вanking – лідера у сфері послуг Рrivate Вanking в Україні;
  • світовий консьєрж-сервіс і преміальні пропозиції від компанії Quintessentially – лідера з надання послуг Lifestyle Management у світі.
Преміальна карта BLACK

Карта BLACK від OTP Private Banking та Quintessentially відкриває для Клієнта цілий світ унікальних можливостей. Разом з пакетом преміальних послуг від ОТP Private Banking Клієнт отримує доступ до ексклюзивних програм від Quintessentially: світовий консьєрж-сервіс 24 години на добу 365 днів на рік, підтримка в оформленні віз для міжнародних подорожей, привілеї та знижки в Україні та у всьому світі від клубу Quintessentially, доступ до найвизначніших і яскравих подій у світі. Компанія Quintessentially, яка наразі має представництва у 60 містах світу, є глобальним елітарним клубом із девізом «accessing the inaccessible» або, іншими словами, «доступ до недоступного».

«Карта BLACK – це карта для успішних людей, які люблять подорожувати і в будь-якій країні світу хочуть почуватися як вдома, – коментує запуск нової унікальної карти начальник відділу Private Banking OTP Bank Олена Колосвєтова. – Все це можливо за підтримки OTP Private Banking і лайф-стайл від Quentessentially».

Опубліковано: 13 Вересня 2011