Автомобільні та іпотечні кредити від ОТП Банк можна отримати на 1% дешевше

 

З 17 серпня 2011 року, кредит на авто та житло в АТ «ОТП Банк» можна отримати на 1% дешевше порівняно з діючими у Банку стандартними ставками.

Знижену процентну ставку отримає кожен, хто оформить заявку на кредит через сайт Банку. Отримати кредит на акційних умовах можна до 31 грудня 2011 року включно.

Для участі у програмі досить виконати лише два прості кроки:

  • заповнити спрощену анкету-заявку на отримання банківського продукту на корпоративному сайті Банку;
  • отримати підтвердження участі в акції і спеціальний персональний код реєстрації, який засвідчує наявність знижки на обраний кредит.

«Головна перевага цієї програми – гарантоване одержання кредиту зі знижкою. Відправивши заявку, клієнт може спокійно зайнятися збором необхідних документів – знижка на обраний продукт за ним вже закріплена. А після їх оформлення – отримати гарантійний лист Банку та відвідати обраний автосалон або агентство нерухомості для безпосереднього оформлення купівлі», – коментує начальник Сектора розвитку та підтримки Інтернет-ресурсів Ярослав Чигляєв.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 18 Серпня 2011